beauty

 

wzor

Jako dojrzała już kobieta zaczęłam bardziej wnikliwie przyglądać się Japonkom, a potem, krok po kroku, zgłębiać ich sekrety: fantastycznej sylwetki oraz pięknej, gładkiej i promiennej skóry. Wtedy odkryłam swoją nową pasję, aby łączyć sekcję „beauty” z sekcją „zdrowie”

Moim nowym wyzwaniem stało się, aby podstawową wiedzę i umiejętności, najpierw zdobyte w Polsce, poszerzyć u źródła, czyli w Japonii. Tak powstały moje Japońskie Zabiegi i Warsztaty, i teraz nieustannie zgłębiam tajniki zdrowej skóry i zdrowej sylwetki podczas moich japońskich wypraw. Muszę przyznać, że podejście, metody i efekty są faktycznie… inne!

Stawiam na holistyczne podejście do człowieka, gdzie piękna skóra jest wypadkową stanu zdrowia, stylu życia, codziennej pielęgnacji i pogody ducha, dlatego to, co oferuję jest autentyczne i skuteczne.

Prowadzę też autorskie warsztaty i kursy.
Szkolę też profesjonalistów z Japońskiej Pielęgnacji, Kassaji, Kyukaku, Kabuki, Shin Kao i  Ishi-no-Tamago

mikro

Moje ulubione zabiegi:

Kavi-Vita
To idealny zabieg odświeżający i odżywiający skórę.
Łączy dokładne i bezbolesne oczyszczanie, poprzez peeling kawitacyjny, z dogłębnym odżywieniem przez podanie unikalnej  japońskiej ampułki o bardzo bogatej recepturze

Smooth like Geisha
To wspaniały zabieg wygładzający i odżywiający skórę.
Łączy bardzo dokładne wielowarstwowe złuszczanie naskórka poprzez mikrodermabrazję diamentową,  z podaniem  do głębszych tkanek, poprzez sonoforezę, preparatów odżywczych i regenerujących, indywidualnie dobranych do cery i aktualnych potrzeb.

Photon-Kaze
To kapitalny zabieg terapeutyczny i regeneracyjny.
Terapia fotonowa (fototerapia) to nowoczesna i skuteczna metoda, którą stosuje się w celu poprawy napięcięcia skóry, leczenia niektórych chorób i zmian skórnych np. trądzik, blizny, zmiany melaminowe, rozszerzone pory, popękane naczynka, poparzenia i odmrożenia.
Zabieg łączy użycie fotonów, ultradźwięki i elektrostymulację. Poprawia strukturę skóry, ujednolica koloryt oraz zwiększa jej elastyczność, a parametry urządzenia i długość fali świetlnej dobierana jest indywidualnie, podobnie jak preparaty odżywcze i regenerujące.

Peeling Cesarski
To bezkonkurencyjny zabieg wygładzający i regenerujący skórę.
Łączy dokładne wielowarstwowe złuszczanie naskórka poprzez mikrodermabrazję diamentową, z japońskim peelingiem kwasowym, który rozluźnia wiązania między komórkami martwego naskórka. Warstwa rogowa naskórka, wraz z zanieczyszczeniami, jest dokładnie usunięta, cerę wygładzona, rozjaśnione drobne przebarwienia.

Rolling Lux Tokyo
To fantastyczny zabieg regenerujący i liftingujący skórę.
Mezoterapia mikroigłowa wykonywana japońskim rollerem, z ruchomą głowicą zaopatrzoną w kilkaset mikroigiełek, pobudza skórę do samoregeneracji i odbudowy zdrowej gęstej struktury. Zabieg poprawia jednocześnie owal twarzy, redukuje zmarszczki i polepsza elastyczność skóry.

Shin Mezo
Czyli mezoterapia po japońsku. To  stosunkowo mało bolesny zabieg, który silnie regeneruje skórę. Mezoterapia mikroigłowa pobudza skórę do samoregeneracji i zdecydowanie poprawia jej gęstość i napięcie. Zabieg ten nie tylko redukuje zmarszczki, ale doskonale sprawdza się też w terapii blizn i przebarwień. Szybkość, głębokość, intensywność oraz preparat pomocniczy są dobierane indywidualnie.
To jeden z ulubionych zabiegów moich Szanownych Klientek, a ja mam w nim japoński stopień mistrzowski.

Japoński masaż twarzy Kyukaku
To japoński zabieg modelowania twarzy bańkami

Japoński masaż twarzy Kassaji
To unikalny masaż limfatyczny twarzy kamieniem kassa

Japoński masaż twarzy Kabuki
To oryginalny masaż pędzlem

Japoński masaż Ishi-no-Tamago
To kojący masaż obsydianowym jajkiem

Japoński masaż Shin Kao
To głęboki masaż tkanek miękkich

 

KONTAKT:
https://www.facebook.com/wszystkiegojaponskiego

 

 

Napisz do mnie