Moje japońskie zabiegi

 

wzor

Jako dojrzała już kobieta zaczęłam bardziej wnikliwie przyglądać się Japonkom, a potem, krok po kroku, zgłębiać ich sekrety: fantastycznej sylwetki oraz pięknej, gładkiej i promiennej skóry. Wtedy odkryłam swoją głęboko skrywaną pasję i postanowiłam  zostać kosmetologiem. „Japońskim Kosmetologiem”!
Moim nowym wyzwaniem stało się, aby podstawową wiedzę i umiejętności, najpierw zdobyte w Polsce, poszerzyć u źródła, czyli w Japonii. Tak powstały moje Japońskie Zabiegi, i teraz nieustannie zgłębiam tajniki zdrowej skóry podczas moich japońskich wypraw. Muszę przyznać, że podejście, metody i efekty są faktycznie… inne!

Stawiam na holistyczne podejście do człowieka, gdzie piękna skóra jest wypadkową stanu zdrowia, stylu życia, codziennej pielęgnacji i pogody ducha, dlatego to, co oferuję jest autentyczne i skuteczne.

Prowadzę też autorskie warsztaty pielęgnacji, automasażu i ćwiczeń mięśni twarzy.

W moim gabinecie łączę nowoczesne technologie i tradycję azjatyckiej medycyny. Używam urządzeń z ultradźwiękami, własnych dłoni, igieł i drewnianych japońskich suttiku. Zapobiegam, regeneruję, oczyszczam, odżywiam, niweluję, naprawiam i napinam! …tak, jak robią to Japonki! Bazuję na prestiżowych japońskich kosmetykach, ale również prostych naturalnych azjatyckich recepturach takich jak: olej, ryż, pomidory, zielona herbata, miód, żeń-szeń.

Moje ulubione zabiegi:

Kavi-Vita
To idealny zabieg odświeżający i odżywiający skórę.

kawi
Łączy dokładne i bezbolesne oczyszczanie, poprzez peeling kawitacyjny, z dogłębnym odżywieniem przez podanie unikalnej  japońskiej ampułki o bardzo bogatej recepturze, dobranej do indywidualnych potrzeb skóry. Kolejny bonus „ręcznej roboty”? – twarz jest przy tym cudownie wymasowana!

Pierwszy etap to 4-fazowe oczyszczenie skóry azjatycką metodą „10 kroków”
Drugi etap to złuszczenie zrogowaciałego naskórka wraz z wszelkimi zanieczyszczeniami. Dzięki wibracjom ultradźwiękowym podczas zabiegu poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie skóry, stymuluje metabolizm komórek i pobudza produkcja kolagenu.
Trzeci etap to wtłoczenie przy pomocy ultradźwięków preparatów odżywczych, regenerujących i nawilżających, w głąb skóry, tam, gdzie nie mają szansy dotrzeć podczas codziennej pielęgnacji w domu.
Czwarty etap to relaks z oryginalną japońską maską na bawełnianym płacie i masażem Kogata Massāji przy użyciu drewnianych patyczków sutikku.
Piąty etap to pędzlowanie i kremy/serum wykańczające zabieg.
*czas: 60 minut

 

Smooth like Geisha
To wspaniały zabieg wygładzający i odżywiający skórę.

mikro
Łączy bardzo dokładne wielowarstwowe złuszczanie naskórka poprzez mikrodermabrazję diamentową, co poprawia strukturę skóry i zwiększa elastyczność, z podaniem do głębszych tkanek, poprzez sonoforezę, preparatów odżywczych i regenerujących, indywidualnie dobranych do cery i aktualnych potrzeb.

Pierwszy etap to 4-fazowe oczyszczenie skóry azjatycką metodą „10 kroków”
Drugi etap to usunięcie zrogowaciałego naskórka wraz z wszelkimi zanieczyszczeniami i wyrównanie struktury skóry. W konsekwencji przeprowadzonego zabiegu naskórek jest pobudzony do procesów odbudowy, a synteza kolagenu i elastyny wzmaga się, skóra jest lepiej ukrwiona, a cera dużo zdrowsza, gładsza, świeższa.
Trzeci etap to wtłoczenie, przy pomocy ultradźwięków, unikalnej japońskiej ampułki w głąb skóry.
Czwarty etap to relaks z oryginalną, ręcznie robioną, gęstą maską z japońskich alg.
Piąty etap to pędzlowanie i kremy/serum wykańczające zabieg
*czas: 80 minut

 

Peeling Cesarski
To bezkonkurencyjny zabieg wygładzający i regenerujący skórę.

1
Łączy dokładne wielowarstwowe złuszczanie naskórka poprzez mikrodermabrazję diamentową, co poprawia strukturę skóry i zwiększa jej elastyczność, z japońskim peelingiem kwasowym, który rozluźnia wiązania między komórkami martwego naskórka. Warstwa rogowa naskórka, wraz z zanieczyszczeniami, jest dokładnie usunięta, cerę wygładzona, rozjaśnione drobne przebarwienia.
W odróżnieniu od większości peelingów chemicznych, Peeling Cesarski nie jest bardzo agresywny, skóra nie podlega płatowemu złuszczaniu, nie ma więc niebezpieczeństwa powstania dodatkowych blizn czy głębszych poparzeń.

Pierwszy etap to 4-fazowe oczyszczenie skóry azjatycką metodą „10 kroków”
Drugi etap to dokładne mechaniczne usunięcie zrogowaciałego naskórka poprzez mikrodermabrazję diamentową,
połączone z mikromasażem skóry.
Trzeci etap to przygotowanie skóry i zastosowanie peelingu kwasowego.
Czwarty etap to japońskie aloesowe maście kojące i kremy wykańczające zabieg.
Dzięki nim odczucia po zabiegu są bardzo złagodzone.
*czas: 60 minut

 

Rolling Lux Tokyo
To fantastyczny zabieg regenerujący i liftingujący skórę.

22.Dogoonsen_wszystkiegojaponskiego_
Mezoterapia mikroigłowa wykonywana japońskim rollerem, z ruchomą głowicą zaopatrzoną w kilkaset mikroigiełek, pobudza skórę do samoregeneracji i odbudowy zdrowej gęstej struktury. Zabieg poprawia jednocześnie owal twarzy, redukuje zmarszczki i polepsza elastyczność skóry. W powstałe poprzez mikronakłucia kanaliki wmasowywuję, w specjalny sposób, odżywcze, indywidualnie dobrane, ampułki, co zwiększa skuteczność całej kuracji.
To jeden z moich ulubionych zabiegów, mam w nim stopień mistrzowski.

Pierwszy etap to 4-fazowe oczyszczenie skóry azjatycką metodą „10 kroków”
Drugi etap to znieczulenie skóry, odkażenie i przygotowanie do zabiegu
Trzeci etap to mikronakłucia i wprowadzenie ampułki  mikromasażem.
Czwarty etap to dezynfekcja
*czas: 60 minut

 

Shin Mezo
To  stosunkowo mało bolesny zabieg, który silnie regeneruje skórę.

shin mezo
Mezoterapia mikroigłowa wykonywana japońskim dermapenem, pobudza skórę do samoregeneracji i zdecydowanie poprawia jej gęstość i napięcie. Zabieg ten nie tylko redukuje zmarszczki, ale doskonale sprawdza się też w terapii blizn i przebarwień.
Szybkość, głębokość, intensywność oraz preparat pomocniczy są dobierane indywidualnie.
To jeden z ulubionych zabiegów moich Szanownych Klientek, a ja mam w nim japoński stopień mistrzowski.

Pierwszy etap to 4-fazowe oczyszczenie skóry azjatycką metodą „10 kroków”
Drugi etap to znieczulenie skóry, odkażenie i przygotowanie do zabiegu
Trzeci etap to mikronakłucia i wprowadzenie ampułki  mikromasażem.
Czwarty etap to dezynfekcja
*czas: 60 minut

 

Mezoterapia Meiji
To dogłębna regeneracja skóry bogatymi koktajlami witaminowymi.

doktorio
Odżywianie tkanek odbywa się poprzez poprzez podanie im podskórnie substancji aktywnych i pobudzenie ich do samoregeneracji. Metoda Meiji łączy aplikowanie odżywczych preparatów bezpośrednio w głąb skóry za pomącą iniekcji połączone z hari– nakłuciami. Zabieg doskonale poprawia owal twarzy i strukturę skóry.
Preparaty używane do mezoterapii zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy i peptydy.
Pierwszy etap to 4-fazowe oczyszczenie skóry azjatycką metodą „10 kroków”
Drugi etap to znieczulenie skóry, odkażenie i przygotowanie do zabiegu
Trzeci etap to mikronakłucia  i podanie koktajlu witaminowego
Czwarty etap to dezynfekcja
*czas: 60 minut

 

Japoński masaż twarzy Hada Lift
To wspaniały intensywny masaż regenerująco-liftingujący.

masaz anma
Podnosi i wzmacnia strukturę twarzy oraz wyraźnie spłyca zmarszczki. Polepsza elastyczność  skóry i napięcie mięśni twarzy. Pobudza punkty energetyczne. Daje wyraźne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać innymi metodami. Jest całkowicie naturalną i bezinwazyjną metodą, a do tego relaksującą i odprężającą.
*czas: 70/80 minut

 

Japoński masaż twarzy Kobido
To cesarski intensywny masaż liftingujący.

masaz
Prawdziwa i realna alternatywa zabiegów medycyny estetycznej. Zdecydowanie podnosi i wzmacnia strukturę twarzy. Zmienia elastyczność skóry i napięcie mięśni. Energetyzuje i wzmacnia. Daje zaskakujące efekty.
Jest całkowicie naturalną, bezinwazyjną i niezwykle skuteczną metodą liftingu twarzy.
*czas: 70/80 minut

 

Japoński masaż twarzy Kassaji
To unikalny masaż limfatyczny twarzy.

kasaji
Stosowany jest w japońskiej tradycji Kassaji, a wywodzi się z medycyny chińskiej. Masaż wulkanicznym kamieniem Kassa stymuluje układ limfatyczny, polega na uciskaniu i pocieraniu kamieniem skóry tak, aby lekko napiąć skórę, zlikwidować obrzęki, poprawić ukrwienie i krążenie chłonki. Baaaaardzo przyjemny!
*czas: 30-50 minut

 

Bańka chińska po japońsku (ciało)
To kapitalny masaż ujędrniający.

bania
Stymulacja głębszych tkanek następuje poprzez masaż bańkami chińskimi.
Stosuję japońską metody bazującą na opracowaniu węzłów chłonnych i wytworzeniu takiego podciśnienia, które powoduje zassanie skóry oraz jej intensywne przekrwienie, nie wywołując jednak ani wylewów podskórnych ani bólu.
*czas: 40-50 minut

 

Szczotkowanie ciała
To wspaniały zabieg poprawiający wygląd skóry, a także ogólne samopoczucie.

szczota

Szczotkowanie ciała działa oczyszczająco i odświeżająco. Masowanie szczotką pobudza krążenie krwi oraz stymulujemy układ limfatyczny. Zgodnie z założeniami medycyny wschodu masaże odblokowują też przepływ energii w organizmie, co stymuluje pracę organów wewnętrznych oraz broni przed chronicznym zmęczeniem i depresją.
Azjatki szczotkują skórę od najmłodszych lat i dzięki temu ich ciało przez długi czas pozostaje w doskonałej kondycji. Regularne szczotkowanie skóry pomaga wyrównać jej koloryt i strukturę, sprawia że będzie ona bardziej napięta i gładka.
Podczas zabiegu nauczę Cię, jak szczotkować ciało w domu. Użytą szczotkę będziesz mogła zabrać ze sobą.
*czas: 40 minut

 

Wypełniacze
Uważam, że wypełniacze powinny być używane „ w ostateczności”, kiedy pojawia się jakaś znacząca asymetria lub bardzo głębokie pojedyncze bruzdy, które nie poddały się innym zabiegom.
STABILIZOWANY KWAS HIALURONOWY – to substancja bardzo plastyczna i dość naturalnie układająca się w skórze oraz tkance podskórnej. Nadużywana jednak latami i w zbyt dużej ilości może powodować trudne do usunięcia deformacje.

KONTAKT:
https://www.facebook.com/wszystkiegojaponskiego